Z jakich kosmetyków skompletować zestaw upominkowy?

Kosmetyki przydadzą się każdemu. Dlatego należą do najchętniej wręczanych prezentów. Wśród zestawów upominkowych znajdują się komplety dedykowane dla dzieci, dla pań lub panów. Kobiece perfumy wraz z kremem lub męska woda po goleniu i pianka do golenia są na liście sprawdzonych prezentów. Jakie jeszcze kosmetyki warto kupić na różne okazje? Oto najciekawsze propozycje.

Kosmetyki dla pań: od kremu do rąk po eleganckie perfumy

W zestawie upominkowym dla pań może znaleźć się praktycznie wszystko. Najpopularniejsze są kremy do rąk. Warto wybrać krem lepszej jakości, np. wegański bez chemicznych i zwierzęcych dodatków. Modne są także zestawy kosmetyków do pielęgnacji włosów. Są w dobrej cenie i należą do przedmiotów codziennego użytku. W zależności od okazji zestaw może różnić się ceną. Na imieniny wręczane są drobniejsze upominki, natomiast na większe rocznice i znaczące okazje cena zestawu kosmetyków rośnie.

Kobiece upominki z kosmetykiem w roli głównej

Każdej kobiecie niezależnie od okazji można kupić zestaw kosmetyków na prezent. Oto najczęściej wybierane produkty:

– perfumowane kremy do rąk,

– zestawy kosmetyków do pielęgnacji włosów (np. szampon, odżywka i dodatkowo szczotka),

– ręcznie robione mydła naturalne,

– sól do kąpieli w eleganckim, szklanym słoiku,

– kremy do twarzy i balsamy do ciała

– zestaw do pielęgnacji stóp: krem złuszczający naskórek, balsam chłodzący i krem nawilżający.

Prezenty dla mężczyzn. Woda kolońska i kosmetyki do golenia

Panowie są zwykle praktyczni, więc wybierając prezent warto kupić codzienny kosmetyk. Do takich popularnych produktów należą kosmetyki do golenia: pianka, woda lub płyn po goleniu, balsam nawilżający. W sklepach można kupić gotowe zestawy prezentowe. To dobry pomysł i nie wymaga długiego szukania odpowiednich produktów. Gotowy zestaw upominkowy posiada ciekawe, eleganckie opakowanie i nie trzeba już dokupować torebki. Wśród męskich kosmetyków znajdują się także żele pod prysznic i kremy do stóp.